Новини » Суспільство 15 березня, 2019, 8:48
NASA шукає нову ракету, щоб запустити корабель на Місяць
Блок 1 системи космічних запусків в уявленні художника. Фото: wikipedia.org/NASA/MSFC
Блок 1 системи космічних запусків в уявленні художника. Фото: wikipedia.org/NASA/MSFC

Надважку ракету-носій Space Launch System навряд запустять у перший політ в червні 2020 року. Для запуску «місячного» корабля «Оріон» NASA може застосувати іншу ракету.

Керівник NASA Джим Брайденстайн заявив під час слухань в сенаті, що перспективна американська ракета Space Launch System (SLS) швидше за все не зможе виконати перший політ в червні 2020 року, як планували раніше, повідомляє Укрінформ з посиланням на Wired.

«Я думаю, що ми, як агентство, повинні дотримуватися своїх зобов'язань. Ми повинні запустити політ навколо Місяця в червні 2020 року, але для дотримання цих термінів слід розглянути всі варіанти, включаючи комерційні ракети», – сказав Брайденстайн.

Цей запуск розглядали як важливу складову частини програми по створенню пілотованого космічного корабля «Оріон», який повинен стати інструментом освоєння супутника нашої планети.

Ракета SLS – одна з найважливіших частин масштабної програми Lunar Orbital Platform-Gateway, спрямованої на будівництво орбітальної станції навколо Місяця.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 09:51 :10