Новини » Регіони 15 березня, 2019, 12:59
На Волині очікують €600 млн інвестицій від створення індустріального парку

Від створення індустріального парку «Ковель» на землях Люблинецької ОТГ на Волині впродовж наступних 5-8 років очікують 3500 робочих місць та понад 600 мільйонів євро інвестицій.

Про це заявив голова ОДА Олександр Савченко під час Ради регіонального розвитку у Ковелі, – повідомили IA ZIK у відділі інфополітики ОДА.

«Область має унікальну можливість перетворитися в транспортно-логістичний HUB і стати західними воротами України в Європу», – зауважив Савченко.

За його словами, в індустріальному парку створять митно-логістичний термінал, де поєднають вузьку європейську та широку українську залізничні колії. Разом із тим, працюватимуть над будівництвом сучасних транспортних коридорів із Чорного моря до Балтики та з Європи через Одесу до країн Азії, котрі дозволятимуть безперешкодно постачати на українські та європейські ринки товари як із нашої держави, так і країн Євразійського регіону.

Ще одна амбітна мета – перетворити занедбане містечко Олику разом із усім відомим замком у справжній культурно-історичний центр.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 23:13 :46