Новини » Львів 15 березня, 2019, 8:50
На «килим» в Жовківську РДА викликали порушників трудового законодавства

Учора, 14 березня, в Жовківській РДА засідала комісія з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, відповідно до графіку зустрічей з суб’єктами підприємницької діяльності.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

Тон розмові стосовно легалізації зарплатні задала перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець.

На засідання запросили представників підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців Жовківщини, найманим працівникам яких у лютому 2019 року було нараховано заробітну плату, нижчу мінімального законодавчо встановленого розміру.

Запрошені керівники підприємств були змушені пояснити причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі, меншому мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення нарахування заробітної плати не нижче мінімальної законодавчо встановленої.

Під час події присутнім підприємцям в черговий раз нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів.

За результатами засідання, робоча група вирішила проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Члени робочої групи перевірятимуть, як дотримується трудове законодавство підприємцями, щоб унеможливити порушення законодавства про працю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 06:04 :26