Новини » Регіони 15 березня, 2019, 14:41
На Буковині викрили групу, яка розікрала на ремонті доріг 4,5 млн грн

У Чернівецькій області правоохоронці викрили організовану групу осіб державних і комерційних структур, внаслідок дії яких завдано збитків на ремонті доріг і мостів на суму понад 4,5 млн грн.

Про це повідомила прес-служба управління захисту економіки в Чернівецькій області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що керівник комерційної структури організував злочинну схему  заволодіння бюджетними коштами, що виділялися у рамках державної програми на будівництво та ремонт доріг та мостів в гірському районі області.

Для реалізації злочинних намірів долучив керівника одного з відділів Служби автомобільних доріг області. Останній забезпечив товариству перемогу у тендері на проведення будівельної ремонтних доріг певного відрізку автодороги. В подальшому до злочину було залучено керівника будівельно-монтажного об’єднання, який також є фактичним власником приватного підприємства.

Як встановили правоохоронці, матеріали були придбані за завищеними цінами, а роботи фактично виконувалися силами державно-кооперативного будівельно-монтажного об’єднання. Хоча відповідно до офіційних документів роботи виконувалися підрядником.

Крім того, з метою прикриття злочинної діяльності щодо привласнення бюджетних коштів укладалися фіктивні договори, а отримання внаслідок такої діяльності бюджетні кошти, легалізували через підприємства з ознаками фіктивності.

Таким чином, шляхом внесення недостовірних даних щодо вартості матеріалів, робіт та обсягу виконаних робіт учасники злочинної схеми заволоділи бюджетними коштами. Сума збитків становить понад 4,5 мільйони гривень.

На початку березня трьом фігурантам було оголошено про підозру за кількома стаття Кримінального кодексу.

Наразі досудове розслідування завершено.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 23:12 :09