Новини » Світ 15 березня, 2019, 2:56
Міністр економіки США пояснив, чому Білий Дім виступає проти «Північного потоку-2»
Міністр енергетики США Рік Перрі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Міністр енергетики США Рік Перрі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент США Дональд Трамп та його адміністрація рішуче виступають проти будівництва газопроводу «Північний потік-2».

Про це заявив міністр енергетики США Рік Перрі під час інавгураційної міністерської зустрічі Трансатлантичного партнерства з енергетичного співробітництва, яка відбувається у Х’юстоні, повідомляє посольство України у США, – повідомляє ТСН.

Перрі зазначив, що «Північний потік-2» «не лише підриває енергетичну безпеку Європи, але і разом з «Турецьким потоком» дозволить Росії реалізувати її публічні погрози припинити транзит газу територією України».

Міністр енергетики США зазначив, що будівництво «Північного потоку-2» не сприятиме диверсифікації маршрутів постачання енергоресурсів до Європи, а концентруватиме дві третини російських поставок газу до ЄС. На думку Перрі, це зробить Європу суттєво більш вразливою.

Американський урядовець поставив будівництво «Північного потоку-2» і «Турецького потоку» в один ряд із проведенням кібернетичних атак та кампаній з дезінформації, і зазначив, що це «не є поведінкою відповідальної нації».

Рік Перрі додав, що США підтримують зусилля європейських країн з мінімізації їх залежності від одного постачальника енергоносіїв, а також здатності такого постачальника використовувати енергію у якості механізму для отримання політичних переваг.

Нагадаємо, 12 березня Європейський парламент ухвалив новий звіт стосовно політичних стосунків між Європейським союзом та Росією, в якому

У звіті наголошується, що проект «Північний потік-2» може збільшити залежність ЄС від поставок російського газу та поставити під загрозу внутрішній ринок Європи, а тому має бути припинений.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 04:13 :17