Новини » Київ 15 березня, 2019, 14:07
Кличко підписав Меморандум з ЄБРР, який дозволить втілити важливі інфраструктурні проекти Києва
Фото: kiev.klichko.org
Фото: kiev.klichko.org

Мер Києва Віталій Кличко підписав Меморандум про порозуміння між Київською міською державною адміністрацією та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку щодо програми «Зелені міста». Документ відкриває можливості втілити важливі інфраструктурні проекти у столиці.

Про це повідомляє офіційний сайт політика.

Меморандум допоможе оновити парк КП «Київпастранс» та КП «Київський метрополітен» новими автобусами, тролейбусами та вагонами метро. А також – здійснити комплексну реконструкцію трамвайної лінії та зупинки «Контрактова площа», капітальний ремонт моста «Метро». 

«Нами спільно було відібрано чотири проекти зі сфери транспортної інфраструктури, які можемо реалізувати протягом 2019-2020 років. Буквально цими днями Кредитний комітет ЄБРР затвердив концепції проектів на орієнтовну загальну вартість у 320 мільйонів євро. Після підписання Меморандуму маємо підготувати всі необхідні документи та узгодити ці проекти. Тоді будуть підписані кредитні угоди і розпочато тендерні процедури», – розповів Кличко.

За його словами, це вже другий етап співпраці з ЄБРР. Так, сьогодні у Києві уже реалізуються два проекти щодо оновлення рухомого складу громадського транспорту – для КП «Київпастранс» та КП «Київський метрополітен».

Кличко зазначив, що іншим, не менш важливим проектом, буде модернізація системи централізованого теплопостачання столиці, що передбачає позику КП «Київтеплоенерго» на суму до 140 мільйонів євро під гарантію Київської міської ради.

«Концепції цих проектів затверджені в межах регіональної політики Програми «Зелені Міста», яка передбачає допомогу ЄБРР у фінансуванні пріоритетних проектів екологічної інфраструктури, у здійсненні стратегічного планування. Також – технічне сприяння та донорську підтримку», – підкреслив мер столиці. 

Окрім фінансових ресурсів, ЄБРР надає підтримку у розробці та реалізації плану дій «Зелені міста» та допомогу у визначенні інвестиційних програм і отриманні донорського сприяння.

В рамках Програми «Зелені Міста», яка допомагає впроваджувати екологічні технології, окрім фінансових ресурсів,

Як повідомлялось раніше, мер Києва Віталій Кличко змусив Кабмін розглянути питання виділення Києву 400 млн грн на будівництво моста і метро.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 18:12 :09