Новини » Спорт 15 березня, 2019, 17:57
«Карпати» розгромили ФК «Львів» у матчі юніорської першості України
У дербі юніори «Карпат» на штучному полі стадіону «Сокіл» розгромили одноліток ФК «Львів» / fckarpaty.com

У матчі 16-го туру юніорської першості України сезону-18/19 львівські «Карпати» на стадіоні «Сокіл» міста Лева провели поєдинок проти принципових суперників із ФК «Львів». Гра завершилася розгромною перемогою карпатівців з рахунком 3:0.

Футбол. Першість України сезону-18/19 серед юніорів U-19. Матч 16-го туру

ФК «Львів» U-19 – «Карпати» U-19 (Львів) – 0:3

15 березня. Початок – 14:00. Львів. Стадіон «Сокіл». Хмарно, дощ. +5°С.

Арбітр – Василь Файда (Львів).

Асистенти арбітра: Владислав Дрикін (Рівне), Артем Переверзєв (Кропивницький).

Четвертий арбітр – Ярослав Леськів (Львівська обл.).

Спостерігач арбітражу – Едуард Валенко (Львів).

ФК «ЛЬВІВ» U-19: Денега, Григоращук, Чиж, Ременяк, Вовкун, Демків, Хімчак, Брода, Брама, Тягло, Пентелейчук.

Запасні: Савран, Бабатунде, Малоїд, Малець, Шута, Ткач, Токар.

Старший тренер – Олег Колобич.

«КАРПАТИ» U-19: Артим, Слічний, Калинчук, Данилюк, Степанчук, Козак, Лісовик, Руніч, Панчишин, Мудрик, Гірний.

Запасні: Горох, Хлань, Іванюк, Мельнійчук, Романік, Рибачук.

Старший тренер – Роман Гнатів.

Голи: Демків, 1 (авто гол), Мудрий, 45+1, Гірний, 46.

У матчі 16-го туру юніорської першості України, «Карпати», на стадіоні «Сокіл», провели поєдинок проти принципових суперників із ФК «Львів». У матчі першого кола «зелено-білі» впевнено обіграли «городян» з рахунком 2:0, а цього разу провели у ворота суперника вже три м’ячі, вдруге здобувши перемогу.

«Карпати» повели в рахунку вже на 1-й хвилині матчу, повідомляє Інформаційний центр ФК «Карпати». Після розіграшу м’яча в центрі поля, Степанчук забіг лівим флангом, прострілив у штрафний, де м’яч знайшов ногу гравця суперника і, власне, від нього потрапив у ворота – 1:0.

Карпатівці продовжували тиснути на опонента і впродовж 10 хвилин мали дві нагоди збільшити свою перевагу. Спочатку Василь Руніч з правого флангу пробивав по воротах, але «городяни» перевели круглого на кутовий. Згодом той же Руніч знову завдавав удару, цього разу з близької відстані, та м’яч пролетів повз стійку. У цьому епізоді голкіпер «Львова» Артем Денега збив нашого хавбека, але арбітр зафіксував гру в м’яч. Під завісу тайму «зелено-білі» все таки подвоїли перевагу, щоправда знову не без допомоги гравця «Львова», який хотів вибити м’яча, але, натомість, відправив його до сітки власних воріт.

У другому таймі «зелено-білі» знову забили швидкий гол: Козак вибив круглого з-під ніг Остапа Броди, віддав передачу на Степанчука, а той переадресував його на Гірного, який відправив м’яча у дальній від воротаря кут – 3:0. На 67-й хвилині «Львів» отримав шанс хоча б мінімально відігратися – Козак у карній зоні збив Бабатунде й арбітр миттєво вказав на позначку. Але й з одинадцятиметрового «городяни» не забили – Андрій Артим вгадав кут, в який пробивав Хімчак, і виручив свою команду. До завершення матчу, рахунок так і не змінився – «Карпати» перемогли в юніорському дербі.

Нагадаємо, що у наступному матчі юніорська команда «Карпат» вдома прийматиме чернігівську «Десну». Попередня дата поєдинку – 29 березня.

2019-07-19 00:39 :39