Доки він слідкує за ворогом, кожен з вас може спати спокійно
Тарас Грень
військовий журналіст

Дрова тихенько потріскують у невеликій металевій грубці. Вона розташована на цьому спостережному пості так, що і обігріває невеличкий бліндаж, сушить помокле взуття, а за нагоди на неї можна поставити металеву кружку, і кава залишиться теплою.

Сергій уважно вдивляється в продуху бійниці. З його спостережного поста контролюється невеличка але важлива ділянка нашої оборони. На моє питання «чому він тут?» Сергій на мить задумуючись відповів:

– А де має бути чоловік, коли на його Батьківщину нападає ворог? Сидіти вдома? Ні. Я маю зупинити загарбників саме тут. А потім вигнати їх назад до їх країни.

До армії він прийшов два роки тому. Кілька разів штурмував військовий комісаріат з вимогою призвати його. І враховуючи, що Сергій професійний страйкболіст його направили в бригаду, де його навички знадобились якнайкраще. А ще наш герой дуже любить свою зброю. Його АК завжди вичищений, та готовий до бою. Крім того, Сергій вніс до своєї зброї низку вдосконалень, які дозволяють влучніше вражати ворога.

Військовослужбовець ЗСУ Сергій. Фото: Gren Taras/Facebook
Військовослужбовець ЗСУ Сергій. Фото: Gren Taras/Facebook

– Я ні на хвилину не пошкодував за свій вибір, – каже Сергій. – Так, час від часу тут буває важко. Але… якщо всі сидітимуть по нічним клубам, то що буде з державою?

Перед тим, як піти, я докинув полінце в невеличку пічку, що стоїть на цьому спостережнику. Вогонь запалахкотів веселіше. Сергій знову став біля щілини бійниці. І допоки він вдивляється вдалину і слідкує за ворогом,кожен з вас може спати спокійно або кидати кулі в боулінгу, або… займатись своїми справами.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 22:24 :54