Новини » Суспільство 15 березня, 2019, 6:21
Facebook втрачає своїх двох топ-менеджерів

Facebook втрачає двох своїх топ-менеджерів тиждень після того, як виклав плани змінити себе як соціальну мережу, орієнтовану на конфіденційність.

Про це повідомляє CNN Business.

Facebook (FB) оголосив в четвер, що Кріс Кокс, один з ключових топ-менеджерів американської компанії, і Кріс Деніелс, який був відповідальним за WhatsApp, обидва виходять з компанії.

Акції Facebook опустилися на 2% після завершення торгів у четвер, після новин.

«Хоча це сумно втрачати таких великих людей, це також створює можливості для більш великих лідерів, які енергійні щодо поступу, щоб взяти на себе нові і великі ролі», написав у записці Марк Цукерберг, співзасновник і генеральний директор Facebook, повідомляючи про звільнення.

Кокс, зокрема, був давнім приладом у компанії і правою рукою Цукерберга. Він приєднався до Facebook у 2005 році, незабаром після його запуску, і допоміг побудувати News Feed. У рамках ширшої реорганізації минулого року він був відповідальний за «сімейство додатків» Facebook, включаючи Instagram, WhatsApp і Messenger.

У своєму внутрішньому повідомленні в четвер, оголосивши про свій відхід, Кокс натякнув на нещодавно оголошені плани Фейсбука поставити конфіденційність в першу чергу.

«Як зазначав Марк (Цукерберг – ред), ми перегортаємо нову сторінку в напрямку нашого продукту», – написав він у посланні на своїй персональній сторінці у Facebook. «Це буде великий проект, і нам знадобляться лідери, які з радістю сприймуть новий напрямок».

Протягом багатьох років Facebook був відомий тим, що має надзвичайно стабільну виконавчу лаву. Проте в останні місяці компанія втратила свого головного офіцера з питань безпеки, головного виконавця політики та комунікацій, як засновників Instagram, так і генерального директора WhatsApp.

Даніельс, який раніше керував доступною інтернет-ініціативою Facebook, перейняв WhatsApp менше, ніж рік тому, після того, як співзасновник WhatsApp Ян Кум пішов з посади генерального директора на тлі звітності щодо підходу Facebook до особистих даних і шифрування.

З середи на четвер в роботі додатків, якими володіє Facebook, мав місце серйозний збій. Для деяких користувачів соцмережі Facebook і Instagram, а також WhatsApp були недоступні протягом декількох годин.

Нагадуємо, федеральна влада США почала перевірку домовленостей, згідно з якими американська компанія Facebook, що володіє однойменною соціальною мережею, надавала інформацію своїм партнерам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 10:14 :06