Новини » Політика

Заступник міністра вказав на потребу приватизації оборонних заводів

ZIK

Найголовніше джерело корупції в Україні – державні підприємства. Щоб унеможливити корупцію, треба їх приватизувати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Пан Гримчак погоджується з тим, що зміни потрібні і саме такі, щоб або унеможливити корупцію, або звести її до мінімуму.

«У нас все, що незрозуміле, називається корупцією або мародерством. І тоді суспільству показують, що всі погані. У принципі, якщо підірвати завод і зрівняти його з землею, там точно не буде корупції», – зазначив заступник міністра.

Він вважає, що для того, щоб унеможливити корупцію, треба приватизувати державні підприємства, зокрема і військові. На його думку, якусь частину з них поза сумнівом можливо приватизувати.

«Їх 3,5 тисячі й більша частина з них не працює. Найважливіші з них треба залишити, а всі інші не повинні бути у власності держави. У всьому світі навіть виробництво зброї – це приватна справа», – зауважив Гримчак.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони.

Вже через тиждень «Bihus.info» оприлюднило новий матеріал, де зазначалось, що всі слідчі органи, включно з НАБУ, «зливали» справи Гладковського за хабарі.

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування кримінального провадження за матеріалами журналістського розслідування щодо ймовірного отримання правоохоронцями фінансової вигоди у справі про корупцію в оборонній сфері.

12 березня під стінами НАБУ відбулася акція протесту з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності заступника Артема Ситника Гізо Углаву.

Loading...