Власенко помітив, що корупцію в «Укроборонпромі» не захотів бачити жоден орган

ZIK

Розслідування щодо «Укроборонпрому» показало, що всі замішані в корупції. Усі про неї знали, всі про неї мовчали і всі її покривали.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Сергій Власенко.

Нардеп зазначив, що ситуація в «Укроборонпромі» показала те, що оборонною галуззю України керують два двадцятирічні хлопчики, що в армію постачається абсолютно неякісна вживана техніка, ще й втричі дорожча, і те, що в корупційному скандалі задіяна вся правоохоронна система країни.

«Вишенькою на торті ­у цій ситуації є те, що вся правоохоронна система країни про це знала і це кришувала. Про це знала і стара прокуратура, до якої є величезна кількість претензій, про це знали і новостворені НАБУ і САП. Вони теж до цього причетні. САП трохи менше, але НАБУ точно.

Навіть в інтерв’ю пан Холодницький говорив про те, що, за його інформацією, пан Ситник «в курсі» цієї ситуації. Хоча в розслідуванні більше згадується заступник Ситника Гізо Углава», – зауважив Сергій Власенко.

Нардеп наголошує, що після скандалу в «оборонці» можна стверджувати про прогнилість існуючої системи.

«На жаль, це вирок системі, яку збудувала нинішня влада», – заявив нардеп Власенко.

Нагадаємо, 25 лютого видання «Bihus.info» оприлюднило розслідування про схеми розкрадання в оборонному комплексі. Фігурантом його став син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського – Ігор.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони.

Вже через тиждень «Bihus.info» оприлюднило новий матеріал, де зазначалось, що всі слідчі органи, включно з НАБУ, «зливали» справи Гладковського за хабарі.

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування кримінального провадження за матеріалами журналістського розслідування щодо ймовірного отримання правоохоронцями фінансової вигоди у справі про корупцію в оборонній сфері.

12 березня під стінами НАБУ відбулася акція протесту з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності заступника Артема Ситника Гізо Углаву.

Loading...