Уряд Гройсмана не має системних рішень, – політик обурився точковою боротьбою з проблемами

ZIK

У країні війна й підняття ціни на газ потрібне для наповнення бюджету, але ми не отримали системних рішень від уряду Володимира Гройсмана.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політик, голова ГО «Автоєвросила» Олег Ярошевич.

За словами пана Ярошевича, пенсіонери в Україні – це найбільш незахищена морально та юридично верства суспільства. Крім того вона не настільки агресивна для того, щоб виходити на вулиці і добиватися своїх прав.

«Наприклад, військові пенсіонери та пенсіонери МВС виходили вже десятки разів під стіни Кабміну, вимагаючи підняття, індексації пенсій, і на них звернули увагу. Якимось чином вибірково їм підняли пенсії для того, щоб основна активна маса присіла», – зазначив активіст.

Зокрема він зауважив, що українська влада звикла вирішувати питання точково. Зазвичай вони душать емоційні сплески, а потім дивляться, якою буде реакція, а вона переважно пасивна.

«Кожне підняття ціни на газ, на електроенергію впливало на купівельну спроможність пенсіонерів, але всі тихенько сидять і мовчать. Ну добре, війна в країні, це потрібно для наповнення бюджету, але ніхто не думає про те, що системних рішень від цієї влади під керівництвом Володимира Гройсмана ми не отримали», – наголосив Ярошевич.

Також він додав, що сьогодні нічого не робиться для наповнення бюджету. Близько 50-60% економіки знаходиться в тіні, робляться схеми для того, щоб сховати прибутки і дати можливість олігархам і в основному силовим структурам наживатися.

«Ви подивіться на ігровий бізнес, я вважаю, що це гра на крові. Їдеш по Києву і бачиш тільки одні гральні автомати. Це системна робота, яка дає можливість наживатися, «кришувальники» в основному – це правоохоронна система», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що середній розмір пенсії станом на 1 березня збільшився на 19,3% – до 3033 гривень з 2542 гривень за станом на 1 січня цього року.

Loading...