Новини » Політика 14 березня, 2019, 14:33
Українці голосують ногами: Експерт пояснив, чому люди виїжджають
ZIK
ZIK

За останні п’ять років вартість національної валюти зменшилася більш, як втричі. Індексація доходів не наздоганяє збідніння громадян. Тому люди, аби покращити добробут, їдуть закордон.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» заявив політичний експерт Руслан Синельников.

«Протягом п’яти років ми стабільно економічно падаємо. Відповідно, добробут громадян говорить про те, що вони голосують ногами, коли виїжджають закордон і шукають можливості підзаробити», – каже Руслан Синельников.

Лише після питань особистого добробуту громадян цікавить високий рівень корупції, звертає увагу політичний експерт.

«Корупція призвела до негативного стану в країні, низького рівня добробуту тощо. Старі корупційні схеми не змінюються і це відчувають громадяни», – зазначає Руслан Синельников.

Політичний експерт пояснює, чому, на його погляд, українська економіка стабільно падає.

«Вартість національної валюти змінилася за ці п’ять років. Фактично, вона у три з половиною рази зменшилася. Ціна гривні не повертається назад. Навіть індексація доходів не наздоганяє збідніння громадян. На жаль, корупційні схеми, які виявляють журналісти, не призводять до того, що винних у крадіжках карають», – зауважує Руслан Синельников.

Водночас політичний аналітик Андрій Вігірінський пояснює, чому доходи громадян не можуть зрости через корупцію.

«Доходи людей не можуть зростати без інвестицій. Вони ж не можуть прийти у країну, яка воює, погрузла у корупційних скандалах і не забезпечує верховенство права. Як наслідок, при відсутності розвитку, інвестицій, збільшення робочих місць – ваші доходи не можуть рости. Держава просто так не намалює гроші», – підкреслює політичний аналітик.

Андрій Вігірінський звертає увагу на корупцію і у державному секторі.

«Причина не в тому, що бюджет не наповнюється. У ньому недостатньо коштів через наявність корупції», – зазначає політичний аналітик.

Згідно інформації НБУ, у лютому інфляція в Україні сповільнилася до 8,8%.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 16:36 :59