live
Новини » Події

Українські десантники випробували броньовані автомобілі «Козак-2»

Випробування броньованого автомобіля «Козак-2». Фото: facebook.com/www.dshv.mil.gov.ua

На загальновійськовому полігоні під Житомиром пройшли випробування броньованого автомобіля «Козак-2», який невдовзі планується надійти на озброєння до підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Про це повідомляє прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Броньований позашляховик їхав по бездоріжжі, долав водні перешкоди.

Розпочалися випробування на танкодромній смузі перешкод, де на бездоріжжі перевірялася надійність та експлуатація бронеавтомобіля в складних умовах місцевості.

Після цього, на танковому вогневому містечку, воїнами-десантниками була практично перевірена броня та захисне скло бронеавтомобіля «Козак-2». Зокрема, військовослужбовці вели по машині вогонь з автоматів, снайперської гвинтівки та кулемету Калашникова з різних відстаней. Результат – позитивний.

Командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський відзначив, що цей зразок бойової техніки зарекомендував себе як надійний броньований автомобіль з високою прохідністю.

В цей же час, на полігоні проводяться державні випробування новітньої вітчизняної бойової броньованої машини «Козак-2М1». Даний зразок сучасної техніки також був перевірений полігонним бездоріжжям, зручністю веденням з нього вогню військовослужбовцями (кулеметником та десантом).

Після закінчення державних випробувань, «Козак-2М1» також можливо в подальшому надійде до підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Додамо, українські захисники на передовій отримуватимуть не менш ніж 22 тисячі, зазначав Порошенко.Loading...
Loading...
Loading...