Новини » Суспільство 14 березня, 2019, 16:11
У США надрукують комікс про друге пришестя Ісуса

Книга коміксів про Ісуса «Друге пришестя» знайшла нового видавця після відмови однієї з найбільших компаній-видавців DC Comics.

Серія коміксів, в якій Ісус Христос повертається на Землю і з’ясовує, що в серцях людства його замінив супергерой, раніше стала мішенню для критики, із посиланням на The Hollywood Reporter передає «Новое время».

Авторами нового коміксу стали творець Флінстоунів Маркс Рассел і художник Річард Пейс.

Комікс про Ісуса представили у липні 2018 року на San Diego Comic-Con, і про нього не було нічого чутно до січня, поки новини про видання не були опубліковані в релігійних ЗМІ – Christian Broadcasting Network, Christian Headlines.

В одній зі статей «Друге пришестя» описується як щось «ближче до богохульства, ніж до біблійного», і відзначаються плани творців показати Ісуса як невдаху. Онлайн-петиція на Citizen Go з проханням вилучити комікс з випуску зібрала понад 235 тис. підписів. У петиції говорилося: «Чи можете ви уявити собі реакцію ЗМІ та політиків, якби комікси DC змінювали і висміювали історію Мухаммеда... або Будди?».

У результаті DC відмовилася видавати суперечливу серію 13 лютого. А через місяць після припинення співпраці з DC видавцем «Другого пришестя» став новачок цієї галузі AHOY Comics; запуск коміксу заплановано на це літо.

«У Марка є рідкісний дар розповідати глибокі речі так, щоб їх було легко і весело читати. Річард малює земні, людські персонажі, яких легко розуміти і відчувати правильно. Разом вони складають потужну комбінацію», – розповів головний редактор AHOY Comics Том Пайєр.

«Я схвильована другим пришестям «Другого пришестя», і мені дуже приємно бути в компанії стількох талановитих людей», – заявила художниця обкладинки майбутнього коміксу Аманда Коннер.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 14:53 :33