Новини » Львів 14 березня, 2019, 15:45
У Львові втретє відбудеться Ukrainian Business Marathon 2019

Цього року у Львові вже втретє відбудеться Ukrainian Business Marathon – наймасштабніша бізнес-подія Західної України. І йдеться не лише про кількість учасників, а й про якість заходу.

Ukrainian Business Marathon проведуть у Львові втретє. Це – бізнес-подія нового формату, яка надасть можливість власникам бізнесу, підприємцям, топ-менеджерам, інвесторам, стартаперам та іншим учасникам перейняти столітній досвід провідних експертів у бізнес-сфері та вдосконалити власну справу. Концепт такого роду подій досить простий. Зі всієї країни збираються найкращі експерти різних галузей бізнесу і діляться своїми напрацюваннями з учасниками події.

Програма заходу складається із шести блоків: «Психологія», «Команда», «Продукт», «Маркетинг», «Продажі» та «Бренд та PR». Кількість спікерів збільшено – протягом двох днів 24 топових експерти ділитимуться власним досвідом та розбиратимуть найбільш актуальні питання сучасного бізнесу.

Окрім потрібних знань та сертифікату про участь в UBM, учасники матимуть змогу здобути нові знайомства, контакти, ділових партнерів. Цьогоріч усіх очікує новий формат нетворкінгу.

Ukrainian Business Marathon – це можливість оновити свої знання щодо інструментів для розвитку бізнесу, познайомитись з іншими підприємцями, отримати потужний імпульс для розвитку на цілий рік.

Від інших подій такого формату Ukrainian Business Marathon відрізняється присутнім у події елементом гри. Окрім навчання є окремий блок – Бізнес-Гра, – де учасники можуть проявити свої підприємницькі здібності і в нагороду отримати цінні призи від партнерів та спікерів. Минулоріч найбільшим лотом гри була знижка на придбання квартири у новобудові вартістю 150 000 грн! Організатори обіцяють, що бізнес-гра наступного року буде ще цікавішою і пов’язаною з нетворкінгом. Тож, окрім цінних призів, учасники зможуть у процесі завести корисні знайомства і розповісти про свою діяльність іншим учасникам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 14:53 :46