Новини » Київ 14 березня, 2019, 16:53
У Києві втретє пройде Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2019»
<nbsp;>

У Києві відбудеться ІІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2019».

Організатором форуму є журнал «БізнесWOMAN».

Журнал створений 7 серпня 2014 року. З часу заснування неодноразово виступав партнером десятка міжнародних бізнес-проектів та форумів, сотні раз інформаційним партнером бізнес-заходів, за участю всесвітньо відомих фінансових геніїв. Серед грандіозних заходів – щорічний Форум української молоді діаспори (СКУМО), Forum One Ukraine (Olerom), Ukrainian Investment Dialog та ін. У своїй редакційній політиці журнал «БізнесWOMAN» бере за пріоритет лобізм і презентацію України у світі через сильних і впливових жінок різних галузей життєдіяльності.

«Цьогорічний форум «БізнесWOMAN 2019» буде особливим тим, що на нього приїдуть впливові жінки з 25-ти країн світу. За що ми дякуємо усім нашим учасницям і партнерам. Крім того, хочу запросити усіх українських дівчат відвідати наш ІІІ Міжнародний бізнес-форум, на якому буде можливість знайти для себе партнерів, подруг, друзів і можливість вплинути на багато загальнодержавних проблем. Ну, і звичайно ж цього року будемо всіх дивувати цікавими спікерами, VIP-гостями, подарунками та ТОПом 20-ти найвпливовіших БізнесWoman 2018 року, але про все розповідатимемо поступово», – поділилась організатор Форуму, засновниця журналу БізнесWoman, директор українсько-угорської консалтингової компанії «East West Mentor UA» Ганна Крисюк.

Метою ІІІ Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2019» є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок. Партнерами форуму уже виступають МОЖУ (Міжнародне Об’єднання Жінок-Українок), компанія East-West Mentor, Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку», Торгово-промислова палати України, ТОВ «Тін Імпекс», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», Міжнародна Амбасада Жінок-Підприємців, Українсько-Сербська ділова палата, ТзОВ «Сонячне ремесло» та ін.

Учасниками форуму стануть близько 2000 жінок з 25 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власниці бізнесу, керівниці політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу. Спікерами форуму будуть медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

Під час форуму запланована церемонія нагородження найкращих представниць міжнародної дипломатії, політики, бізнесу та соціальної сфери 2018 року.

Робочі мови форуму – українська, російська та англійська. Обговорення тем секцій серед учасників відбуватиметься під час панельної дискусії після виступу спікерів.

Ознайомитись з перебігом ІІ Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2018» можна тут.

Відео-програма «БізнесWOMAN 2018».

Більше інформації про цьогорічний форум можна знайти за посиланням.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 23:17 :49