Новини » Події 14 березня, 2019, 18:07
Це самовіддано та гідно, – Ростислав Мельник привітав бійців із Днем українського добровольця
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент Будівельної корпорації РІЕЛ Ростислав Мельник привітав воїнів із Днем українського добровольця та подякував за мужність.

За словами пана Мельника, не кожна людина має таку сили духу, щоб за власним бажанням піти на війну.

«Це самовіддано, гідно та почесно. Кожен військовий, доброволець, волонтер має знати, що ми від усього серця вдячні їм і цінуємо волю цих людей, їхнє незламне бажання допомагати Батьківщині. Готовність віддати життя за Батьківщину – це найвищий прояв любові до своєї землі та народу», – наголосив Ростислав Мельник.

Президент корпорації також зауважив, що добровольці так само потрібують допомагати не тільки добрим словом, а й ділом.

«Вони там, на передку, боронять Україну, ми ж маємо «подавати їм патрони» та бути надійним тилом. Кожен, хто має можливість і, насамперед, бажання, може допомагати нашим воїнам та їхнім сім’ям. Благодійний фонд Ростислава Мельника й надалі робитиме усе, аби полегшити таку складну працю – бути добровольцем», – запевнив Ростислав Мельник.

Нагадаємо, 14 березня Україна відзначає День українського добровольця. Саме в цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 02:55 :02