Новини » Події 14 березня, 2019, 21:38
Психіатричні експертизи призначили вже стосовно 21 військовополоненого моряка

Слідство РФ призначило психолого-психіатричну експертизу стосовно 21 українського військовополоненого моряка.

Про це адвокат Микола Полозов повідомив у Facebook.

«У четвер відбулися слідчі дії стосовно трьох військовополонених українських моряків: Богдана Головаша, Андрія Оприска і Володимира Лісового. Слідство ознайомило військовополонених та їхніх адвокатів з постановами про призначення амбулаторної психолого-психіатричної експертизи», – йдеться у повідомленні.

Полозов зазначив, що захист заявив заперечення призначенню такої експертизи, оскільки військовополонені перебувають під захистом третьої Женевської конвенції, а проведення такої експертизи не передбачено конвенцією і порушує права військовополонених, принижуючи гідність військовополонених таким ставленням.

«З огляду на те, що слідство, незважаючи на заявлені заперечення, має намір провести дану експертизу, захистом заявлені клопотання про присутність адвокатів при проведенні експертизи для належного надання юридичної допомоги військовополоненим», – додав він.

За словами адвоката, на даний момент амбулаторну психолого-психіатричну експертизу призначено стосовно 21 військовополоненого, а стосовно ще трьох військовополонених моряків ознайомлення з постановами про призначення експертизи відбудуться наступного тижня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 03:29 :16