Новини » Політика 14 березня, 2019, 19:53
Перевірка на поліграфі: Богомолець – не технічний кандидат
Політик Ольга Богомолець пройшла перевірку на «детекторі брехні»
Політик Ольга Богомолець пройшла перевірку на «детекторі брехні»

Політик Ольга Богомолець, яка балотується на пост президента України, успішно пройшла перевірку на «детекторі брехні» у прямому ефірі. Зокрема, правдивими визначені заяви Богомолець про те, що вона не є технічним кандидатом і про те, що на її кампанію не давав гроші жоден з олігархів.

Такі результати проекту «Іспит гідності» оприлюднено у соціальній мережі Facebook.

«Я не отримую коштів від олігархів, я ніколи не брала участь у розкраданні державного майна, не наживалась на тендерах чи державних закупівлях, на українському народові, я не є технічним кандидатом чи маріонеткою олігархів. Я служу народові України і я дуже щаслива, шо сьогодні, в День добровольця, можу бути добровольцем, який старається вивести Україну на новий рівень політики», – заявила Ольга Богомолець.

Вона також зазначила, що політика – це «не завжди брудно». За словами Богомолець, якщо робити усе чесно і з чистим серцем, то і політика буде такою ж.

«Саме тому ми піднімаємо Україну на новий рівень. На рівень ідеології, цінності та гідності. Це власне те, за що гинули хлопці на Майдані. Також це те, без чого я не уявляю свого майбутнього і майбутнього нашої держави», – додала Ольга Богомолець.

Нагадаємо, Ольга Богомолець назвала, хто блокує закон про медичне страхування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 11:26 :04