Новини » Економіка 14 березня, 2019, 13:47
Парцхаладзе: В містах України хочуть популяризувати практику трамвайних «зелених колій»
Джерело: facebook.com/lev.partskhaladze
Джерело: facebook.com/lev.partskhaladze

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державних будівельних норм щодо вулиць і доріг населених пунктів. Зокрема, наразі розглядається пропозиція влаштовувати на шляхах руху трамваїв в містах зелені насадження так звані «зелені колії».

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе у Facebook.

 

«Досі у нас є такі розумники, які не нехтують можливістю проїхати по трамвайній колії, не задумуючись про те, які небезпечні наслідки може мати така їзда. У Європі вже давно придумали спосіб як з цим боротися і при цьому забезпечити охайний вигляд та підвищувати екологічний стан міст. Це «зелені колії» трамваїв. Тобто, коли шляхи трамвайного руху озеленюють, наче клумби. Виглядає це дуже гарно і несе лише користь для міст. Та й око пересічних громадян радіє від цієї зелені. Чому б не робити так і у нас в Україні?», – йдеться у дописі.

Також заступник міністра навів приклад багатьох міст Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Польщі та інших країн Європи, де практика влаштування «зелених колій» є широко розповсюдженою. Вони почали з’являтися тут ще у 80-х роках минулого століття, щоб повернути зелені зони у міський простір.

«Такі «зелені колії» – невід’ємна частина міської інфраструктури Барселони, Страсбургу, Варшави, Мілану та інших європейських міст. І ми можемо теж запозичувати цей досвід», – додав він.

Наразі проект змін до ДБН розробляється ДП «ДерждорНДІ».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 15:08 :21