Новини » Політика 14 березня, 2019, 16:50
Найвідповідальніші та найбідніші – Ярошевич зауважив, що 90% пенсіонерів – за межею бідності
ZIK
ZIK

Українські пенсіонери не живуть, а виживають. Це найбільша проблема в цій країні, адже 93% знаходяться за межею бідності.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політик, голова ГО «Автоєвросила» Олег Ярошевич.

За словами пана Ярошевича, всі розмови політиків про необхідність підтримки пенсіонерів є нічим іншим, ніж звичайним політиканством перед виборами.

«У мене одне запитання, чому ви нічого не робили протягом всієї каденції, коли були при владі? Ви всі сидите в залі Верховної Ради та в Кабінеті Міністрів і займаєтеся обкраданням країни. Пенсія – це болюче питання щодо пенсіонерів, тому що сьогодні вони не живуть, вони виживають. 93% знаходяться за рівнем бідності. Це найбільша проблема в цій країні. Хоча пенсіонери є найбільш відповідальною частиною суспільства, яке ходить на вибори», – зазначив активіст і політик.

Зокрема він зауважив, що вся вертикаль влади залишається та сама, міняються лише обличчя. Керівник змінюється на заступника, а заступник на керівника. Політик сумнівається в тому, чи можливо когось достойного вибрати на виборах, так як досвід показує, що скільки не обирай, нічого не змінюється.

«Але за кого голосувати, хто реально може зробити? За 27 років нічого не помінялося. Верховна Рада як була, так і залишається маріонетковою. Потрібно взагалі змінювати систему управління», – переконаний Ярошевич.

Як зазначалось, раніше Президент Петро Порошенко заявляв, що монетизація субсидій та індексація пенсій є початком ефективних кроків у боротьбі з бідністю в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 00:42 :56