Новини » Події 14 березня, 2019, 21:22
Найєм прокоментував появу в ініціативі «Дій з нами» нардепа-родича мільярдера Веревського
ZIK
ZIK

Я дуже дорожу своєю репутацією і не дозволю ані Олексію Мушаку, ані комусь іншому розчарувати людей, які нам довіряють.

Про це заявив народний депутат України Мустафа Найєм в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK.

Глядач програми запитав, для чого Мустафа Найєм долучив до своєї команди суспільно-політичної ініціативи «Дій з нами» Олексія Мушака, мовляв, ні для кого не секрет, чий він родич (сам політик визнавав, що його родичем є мільярдер Андрій Веревський) і чиї інтереси лобіює. «Він є токсичним для Вашої «нової» команди», – впевнений глядач, який написав запитання у Фейсбуці.

«Я таке чув дуже багато разів і можу погодитися, що дійсно є якість родинні зв’язки, друзі і тому подібне. Але я точно знаю, що в нашій команді це рівна людина, в якої немає монополії на владу, керівництво, і вона не визначає наказовим способом наші ідейні погляди. Тому я не думаю, що щодо цього можуть бути якісь побоювання», – прокоментував Мустафа Найєм.

Щодо фінансування та подібних питань, то депутат наголосив, що не дозволить нікому, зокрема й Олексію Мушаку, підірвати довіру до всієї команди.

«Я дуже довго був у політиці як журналіст, а тепер працюю як політик, тому дуже дорожу своєю репутацією і не дозволю ані Олексію Мушаку, ані комусь іншому розчарувати людей, які нам довіряють.

Я сподіваюсь, що Олексій як молода людина, яка прийшла в парламент уже в новій каденції, зможе показати на своєму прикладі, попри всі підозри, що є прогресивним політиком, який може відступити від бізнесових інтересів і лобіювання», – наголосив Мустафа Найєм.

Раніше єврооптимісти Мустафа Найєм, Сергій Лещенко та Світлана Заліщук повідомили про вихід із блоку Петра Порошенка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 03:40 :32