Новини » Політика

Нардеп Курячий закликав Тимошенко не заздрити, Кужель вколола його «курячими мізками»

Юлія Тимошенко намагається заблокувати виплати соціально вразливим верствам виключно зі своїх «егоїстичних» мотивів з метою досягнення влади.

Про це під час вечірнього засідання Верховної Ради України, трансляцію якого веде телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція БПП) Максим Курячий.

Нардеп, виступаючи із заявою від двох фракцій – «Народного фронту» та БПП, із трибуни ВРУ (де сьогодні, нагадаємо, продовжують розглядати поправки до «мовного» законопроекту) нагадав про заяви Юлії Тимошенко щодо монетизації субсидій.

«Вона виступила проти монетизації субсидій та індексації пенсій, які вже отримують мільйони українців. Люди у шоці від дій Тимошенко. Люди дуже добре пам’ятають, як у 2009 році прем’єр Тимошенко витратила багато часу, зусиль і грошей на рекламу своїх досягнень у перерахунку пенсій. Реклами було більше, аніж пенсій», – заявив Максим Курячий та нагадав, що свого часу Тимошенко на посаді очільника уряд додала пенсіонерам від 60 копійок до 30 гривень.

Нардеп заявив, що Тимошенко намагається заблокувати виплати соціально вразливим верствам виключно зі своїх «егоїстичних» мотивів для досягнення влади. «Позаздрити рішенню, за яким пенсіонери отримають підвищені пенсії, – це не по-людськи. Врешті-решт, політична боротьба – це конкуренція, але не за рахунок людських інтересів», – сказав Максим Курячий.

Він також нагадав про заяви Тимошенко щодо боротьби з кланово-олігархічною системою і, водночас, поширений у мережі аудіозапис розмови, де особи з голосами, схожими на голоси Юлії Тимошенко й Ігоря Коломойського, ведуть приязну бесіду: «Ви з олігархом зібралися ламати кланово-олігархічну систему? З ним її можна тільки відновити і розвинути».

На завершення виступу нардеп запевнив, що монетизація субсидій та індексація виплат пенсіонерам відбудеться.

Нардеп від «Батьківщини» Олександра Кужель гостро відреагувала на таку заяву: «Тепер наочно розумію вислів «курячі мізки»! Це просто жах, коли людина не розрізняє індексацію, не розрізняє пенсію із передвиборчими подачками, які розділяють по тисячі гривень на місяць!».

Олександра Кужель, звертаючись до депутатів від коаліції, закликала взяти на себе відповідальність за те, що учора у Харкові субсидіанти так і не отримали субсидії через «Укрпошту». Вона застерегла, що, якщо люди вчасно не сплатять за комунальні послуги, їм нараховуватимуть пеню.

Нагадаємо, ранше Тимошенко заявляла, що звернеться до ОБСЄ та послів ключових держав світу через підкуп виборців владою за рахунок бюджету через фонд «Турбота», через видачу монетизованих субсидій і доплат до пенсії.

Як повідомляли, інвестбанкір Сергій Фурса вважає, що критика монетизації субсидій і доплат до пенсій Юлією Тимошенко – це «жіночі ревнощі».

У мережу «злили» таємну розмову Юлії Тимошенко і олігарха, екс-власника Приватбанку Ігоря Коломойського.

Loading...