Новини » Політика 14 березня, 2019, 15:53
На журналістів перед виборами можливі напади, щоб дестабілізувати ситуацію, – експерт
ZIK
ZIK

Перед виборами в Україні з'явилось багато гучних скандалів. Наприклад, деякі журналісти розповідають про корупцію у владі. Зовсім не виключено, що за тиждень до голосування на президентських виборів на когось із цих людей може бути здійснено напад, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Сергій Таран.

Він зауважив, що виборча кампанія в Україні – це насамперед боротьба компроматів і негативу. Мовляв, кампанія вже завершується, а змістовної дискусії щодо того, куди має рухатись країна, так і не відбулось.

«Штаби кандидатів на 90% займаються тим, що говорять, мовляв, інші кандидати гірші. Ця контркампанія – основа нинішньої політики. А звинувачення на кшталт заяв Андрія Білецького про те, що на нього готується замах, є частиною такої кампанії», – розповідає експерт.

На його думку, такі закиди лідера «Національного корпусу» працюють на користь зміни влади. Оскільки закиди ідуть саме в бік влади, то працюють на користь будь-якої опозиції.

«Достатньо взяти трійку лідерів і викреслити звідти Петра Порошенка. Воно працює саме на користь тих, хто залишиться (Юлія Тимошенко і Володимир Зеленський – ZIK)», – пояснює Сергій Таран.

Крім того він наголосив, що незабаром в Україні стартує і парламентська кампанія, де може брати участь в якомусь з проектів і сам Андрій Білецький.

«Оскільки у нас основне посилання іде до того, що потрібно з чимось боротися, то ця боротьба вже тут і триває. У нашій політиці щоб набрати високі рейтинги, потрібно бути завжди в опозиції. Наприклад, саме цим українська політика дуже серйозно відрізняється від російської. Там щоб зробити кар'єру, треба бути у владі», – зазначає політолог.

Натомість в Україні, підкреслює він, завжди любили так званих борців – тих, хто заявляє про те, що на них тиснуть, гноблять, а вони продовжують боротися.

«Я б дуже хотів, щоб оприлюднені факти якомога швидше перевірили. Зараз є багато скандалів різних, де, наприклад, окремі журналісти видають матеріали, які стають скандалами. Дуже важливо, щоб усім цим людям була надана серйозна охорона», – наголосив фахівець.

З його слів, зовсім не виключено, що за тиждень до голосування на президентських виборів на когось із цих людей може бути здійснено напад.

«У цьому може бути зацікавлений хто завгодно – і українські політики, і хтось з-за кордону. Щоб не було цієї дестабілізації, дуже важливо бодай запропонувати охорону цим людям», – підсумував Таран.

Нагадаємо, лідер «Національного корпусу» Андрій Білецький заявив, що отримав інформацію про імовірну загрозу його життю з, буцімто, джерел близьких до СБУ.

Натомість у Службі безпеки України таку заяву назвали «маніпуляцією».   

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 03:40 :07