Новини » Регіони 14 березня, 2019, 16:00
На Тернопільщині конфіскували 14 тонн нелегального спирту

Тернопільський міськрайонний суд задовольнив клопотання фіскалів про спеціальну конфіскацію 14,1 тис. літрів етилового спирту.

Як повідомили IA ZIK в обласному управлінні Державної фіскальної служби, нелегальний спирт працівники податкової міліції виявили та вилучили у Кременці на території одного із ТОВ ще у 2017 році.

«Там він зберігався з метою подальшого збуту та використання для незаконного виготовлення алкогольних напоїв. Якби партія цього спирту потрапила у підпільне виробництво, то було б виготовлено майже 70 тис. пляшок горілки», – повідомили в обласній ДФС.

За даними служби, орієнтовна вартість конфіскованого спирту становить 5,2 млн грн.

В управлінні наголосили, що виробляти та продавати спирт можуть лише державні підприємства, а для зберігання передбачені спеціальні місця, внесені до відповідного держреєстру.

«Оскільки вказані вимоги суб’єкт господарювання порушив, прийняли рішення про конфіскацію спирту у власність держави», – додали у фіскальній службі.

Також зазначається, що в разі потрапляння в нелегальний обіг збитки бюджету від несплати акцизного податку склали б понад 1,7 млн грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 08:07 :54