live

Мустафа Найєм порівняв Гладковського-молодшого з сином Януковича

ZIK

Незрозуміло, як можна пояснити людям, чим відрізняється син Гладковського від сина Януковича. Адже обидва наживалися на системі та вважають, що їм все можна лише через те, що їхні батьки обіймали якусь посаду.

Про це в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Мустафа Найєм.

Мустафа Найєм, коментуючи скандал навколо розкрадань в оборонній сфері, заявив, що серед негативних висновків, які він зробив після оприлюднення відповідних матеріалів, є те, що, попри спроби створювати нові правоохоронні органи, жодні не є ідеальними, і їхню роботу потрібно постійно контролювати. З його слів, також слід визнати те, що раніше вважали неможливим – крадіжки на війні.

«Мені, наприклад, незрозуміло, як пояснити людям, чим відрізняється син Гладковського від сина Януковича? Обидва наживалися на системі, обидва вважали, що їм все можна тільки через те, що їх батько займає якусь посаду або займається політикою, або на держслужбі», – зазначив Мустафа Найєм і додав, що спроби виправдати ситуацію з боку ГПУ, СБУ, інших правоохоронних органів є недолугими.

А серед позитивних висновків нардеп і в минулому – журналіст Мустафа Найєм назвав те, що в Україні журналісти мають реальну владу, і їх потрібно підтримувати, ухваливши зокрема закон про інформаторів, який дозволить людям, що надають інформацію «зсередини», залишатися у безпеці. Окрім того, вважає Мустафа Найєм, слід підтримувати розвиток громадянського суспільства, адже громадські активісти та журналісти, які викривають злочини, є сильнішими, ніж усі правоохоронні органи.

Нагадаємо, 25 лютого видання «Bihus.info» оприлюднило розслідування про схеми розкрадання в оборонному комплексі. Фігурантом його став син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського – Ігор.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО.

Вже через тиждень «Bihus.info» оприлюднило новий матеріал, де зазначалось, що всі слідчі органи, включно з НАБУ, «зливали» справи Гладковського за хабарі.

ДБР розпочало досудове розслідування кримінального провадження за матеріалами журналістського розслідування щодо ймовірного отримання правоохоронцями фінансової вигоди у справі про корупцію в оборонній сфері.

Як повідомляли, під час засідання ТСК щодо розкрадань у війську 13 березня Генпрокурор Юрій Луценко заявив про перекриття шляхів контрабанди деталей озброєння з РФ. Він також розповів, як телефон Рогози допоміг викрити розкрадання державних коштів.Loading...
Loading...
Loading...