Новини » Львів 14 березня, 2019, 17:14 блоги
Місце, яке пахне еспресо, сирником і рожевими босоніжками
Наталія Фанок
журналіст, заступник головного редактора ІА ZIK

Львівське середмістя змінюється такими швидкими темпами, що іноді не встигаєш звикнути до одного, як на тому ж місці постає щось нове.

Серед тих місць є особливі – наші. Для мене, одне з таких, це кут вулиць Січових Стрільців – Тадеуша Костюшка. Років 15 тому, коли я вступала до Франкового вишу, тут була кав’ярня. І мама завела мене сюди на каву з сирником. Мама згадувала, що в студентські часи тут теж була «кафешка», де можна було недорого перекусити. «Недорого» нам обійшлось у 10 грн, по-моєму, за шматочок. На той час то вважалось капець як дорого. За ті гроші я могла з’їздити до Львова і повернутись (понад 50 км в один бік), і ще решта б лишилась. Але для мене це була подія – вперше побувала у львівському кафе. І те еспресо, і той кусочок сирника на малесенькій тарілочці пам’ятаю досі. Ні, я не була жадна на каву чи сирник. Випічка у нас вдома була часто, і сирником балували нас. І в порціях ніхто не обмежував)

Опісля університету, пригадую, там був магазинчик не то «Взуття», не то «Шкіргалантерея». Згадуючи свій сирник за 10 грн і спокусившись на вивіску «Розпродаж», зайшла. Там було море класного взуття. Переміряла всякого різного. Але найбільше мені пригледілись яскраві рожево-малинові босоніжки на шпильці. Вони такі гламурні, такі не мої, і такі дешеві. І я їх взяла) Полюбились вони мені дуже-дуже. Скільки компліментів я в них отримувала. І поглядів ловила. О, на Ратушу піднімалась. Вар’ятка) Ех, було-було.

Немає уже того сирника, немає босоніжок, нема таких цін, але є місце, яке пахне еспресо, сирником і рожевими босоніжками.

Нещодавно побачила, що на тому ж місці, в «моєму» куті – знову ремонт. Аж цікаво, що ж буде тепер. Можливо, черговий спогад?;)

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 02:46 :01