Новини » Київ 14 березня, 2019, 15:29
Київ вже зараз розпочинає підготовку до наступного опалювального сезону, – КМДА
Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв
Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв

Фінансова допомога власника теплоенергетичного комплексу в особі Київської міської ради у розмірі 2 млрд грн дала можливість стабільно розпочати й пройти опалювальний сезон.

Про це під час виступу в Київраді зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба КМДА.

Кошти статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго» були спрямовані виключно за цільовим призначенням – на закупівлю природного газу, придбання нової протиаварійної техніки для проведення ремонтних робіт, оплату праці робітників та інші виробничі витрати.

«Опалювальний сезон майже завершується. І незважаючи на низку технічних та фінансових ризиків він пройшов достатньо стабільно. Дуже важливо, що комунальне підприємство «Київтеплоенерго» і міська влада розпочала отримувати реальні й достовірні технічні та економічні дані про стан міської системи теплозабезпечення», – повідомив Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що минулого року Київрада виділила 2 млрд грн.

«Вони використані за цільовими статтями: закупівля теплової енергії – 350 млн грн, товарно-матеріальні цінності – 369 млн, фонд оплати праці – 300 млн, виробничі витрати, електроенергія, матеріали – 100 млн грн, закупівля природного газу та енергоносіїв – 857 млн грн. Тобто з 2 млрд – 1,98 млрд грн вже використано за цільовою потребою. Ще 24 млн грн – це кошти, що виділені на впорядкування систем обліку, і ця робота розпочата», – пояснив він.

За словами заступника голови КМДА, вже зараз місто розпочинає підготовку до наступного опалювального сезону.

«По-перше, нам нарешті необхідно синхронізувати роботи з асфальтування територій та заміни мережі. Для цього необхідно приблизно 120-150 млн грн. По-друге, в управління міста були повернуті ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальний завод «Енергія». Для їх повноцінної роботи зараз необхідно закупити відповідне обладнання, оснащення, техніку й автотранспорт. Орієнтовно на ці потреби необхідно 300 млн грн», – сказав Петро Пантелеєв.

Як повідомлялося раніше, до 2022 року в Києві замінять 189 застарілих світлофорних об’єктів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 22:36 :00