Новини » Події 14 березня, 2019, 17:07
Міфи щодо вакцинації поширюють російські тролі, – Клімкін
Вакцинація. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Вакцинація. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявляє, що міфи про небезпечність вакцинацій поширювали російські блогери.

«Всі, думаю, помічали, наскільки російські тролі люблять поживитися на темі вакцинації», – написав він у Facebook.

«Дослідники проаналізували тисячі дописів у соцмережах, які поширювали антивакцинаторські міфи: більшість з них, як і у випадку з втручанням у американські вибори, були написані з пов’язаних з Росією акаунтів», – заявив міністр.

На його думку, таким чином «підривають суспільну довіру до зусиль системи охорони здоров’я для підвищення рівня вакцинації населення в Україні та в усьому світі».

«А потім, посіявши розбрат та суспільний неспокій, Росія використовує критичну епідеміологічну ситуацію як аргумент у своїх failed state закидах до України та інших країн», – додав Клімкін.

«Ця дезінформаційна кампанія проти здоров’я у всьому світі – невід’ємна складова гібридної війни Росії проти людства», – стверджує він.

Клімкін переконує: «Роблячи щеплення, ви також посилюєте імунну систему онлайн-дискурсу та нейтралізуєте російський дезінформаційний вірус. І здоров’я покращуєте, і ворога послаблюєте».

Голова МЗС також підтримав колегу Уляну Супрун та команду Міністерства охорони здоров’я в реформах і розвінчуванні «зашкарублих міфів» про здоров’я.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 06:30 :23