Новини » Події 14 березня, 2019, 19:50
Мамай хоче «порішати» через суди своє повернення на посаду мера Полтави, – Андрій Карпов
ZIK
ZIK

Громадськість зобов’язана проконтролювати ситуацію і не дозволити через злочинні дії та суд відновити на посаду міського голови Олександра Мамая.

На цьому наголосив блогер Андрій Карпов (Полтава) в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Коментуючи прохання Президента України направити подання на звільнення керівників Полтавської ОДА, блогер Андрій Карпов констатував, що в його рідному місті – Полтаві, з політиками взагалі є досить серйозна проблема.

«Наприклад, колишній голова міської ради Мамай – це яскравий приклад політика, який купує голоси «за гречку». Він звозив бабусь, видавав їм гречку. І сьогодні наше місто доведене до дуже непрезентабельного стану.

Нарешті Полтавська міськрада звільнила Мамая з посади, але він намагається відновитися. І хоч у Полтаві йому не вдалося це зробити через суди, але зараз він намагається «порішати» питання через харківські суди. Тому було б дуже добре, якби громадськість звернула на це увагу й не дозволила через злочинні дії та суд відновитися Мамаю на посаді», – наголосив Карпов.

Щодо ситуації в ОДА, то активіст визнав, що вся система державного управління в області потребує очищення та приходу нових людей.

«Зараз у нашому місцевому політичному житті є так зване «полтавське болото». Було б непогано, якби парламентські вибори, а потім і місцеві, очистили його і привели в Полтаву нормальних людей, які зможуть навести лад у місті», – наголосив Андрій Карпов.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко попросив Кабмін направити йому подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації (ОДА) Валерія Головка та його першого заступника Андрія Пісоцького.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 13:22 :42