Новини » Суспільство 14 березня, 2019, 16:46
Луценко «погаркався» з Карпунцовим на засіданні ТСК
ZIK
ZIK

Генеральний прокурор Юрій Луценко і народний депутат Валерій Карпунцов посварилися через справу бізнесмена Сергія Скрипки.

Суперечка відбулася під час засідання ТСК у справі Катерини Гандзюк, яке транслював телеканал ZIK.

«Написання депутатських звернень і запитів, виступи нардепів у публічній площині – це не тиск на суд. Слава Богу, ми в демократичній державі живемо і будемо цим керуватися. Справа Бабченка, Шеремета, Гандзюк – це частина друга 115 статті. Усіх цих людей вбили дуже цинічно – це, безумовно, терористичний акт», – наголошує нардеп Валерій Карпунцов.

З іншого боку, Військова прокуратура розслідує по кваліфікації статті 258 про терористичний акт справу щодо бізнесмена Сергія Скрипки, говорить нардеп.

«Цю справу можна кваліфікувати по-різному. Зокрема, замовне убивство чи замах на тяжкі тілесні ушкодження. Розслідує це діло, зокрема, народний депутат, який пише звернення. Потім він підходить до військового прокурора і той каже: «Передай Карпунцову, хай не займається цим ділом Сергія Скрипки, бо я порушу проти нього провадження. Нехай оглядається»», – каже Валерій Карпунцов.

На цю заяву різко відреагував Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Це діло по родичу Карпунцова, який тисне на прокуратуру, аби змінити ситуацію», – коментує Юрій Луценко.

Валерій Карпунцов обурився і наголосив: «Немає у мене родича!». Далі між Генеральним прокурором і нардепом зав’язалася суперечка, під час якої перший вимагав змінити тон розмови.

«Я прийшов на ТСК не для того, щоб вирішувати ваші шкурняки!», – наголошує Юрій Луценко.

Нагадаємо, під час засідання ТСК голова Національної поліції Сергій Князєв поділився статистикою щодо злочинів проти активістів. А генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів про хід розслідування справи Катерини Гандзюк.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 03:12 :38