Новини » Політика 14 березня, 2019, 22:19
Корупція – це наслідок: Балашов назвав її джерела
ZIK
ZIK

Основні джерела корупції в Україні – це корумповані державні підприємства і недолуга податкова система.

Про це в ефірі програми «Доказ з Олексієм Шевчуком» розповів політик Геннадій Балашов.

«Усі державні підприємства України корумповані. Всі до єдиного! Всі їхні керівники корумповані. Корумпованими також є ті люди, які призначають цих керівників і фракції, які беруть участь в управлінні. Загалом, вся корупція в Україні обертається навколо 3,5 тисячі держпідприємств. Це перше джерело корупції», ­– зауважив Геннадій Балашов.

Друге джерело корупції в Україні, за словами політика, – це заплутана податкова система.

«На поверненні податку на додану вартість заробляються колосальні гроші. Майже всі мільярдні капітали зароблені на ПДВ. Коли олігархи вивозять товари і матеріальні цінності, вони отримують ПДВ. Інколи вони вивозять фіктивні товарно-матеріальні цінності й отримують фіктивний ПДВ», – заявив Балашов.

Водночас він додав, що податок на додану вартість (ПДВ) Україні не потрібен.

«Він державі не потрібен, бо існує змова між підприємцями-схематозниками і державними чиновниками. А коли звичайна людина щось купує у магазині, вона попадає в систему. Податок йде в систему. А це плюс 50% до вартості самого продукту. І підприємці, вступаючи у змову з державними грабіжниками, вимивають ці гроші через різні можливі схеми, прокладки і додаткові компанії. Але держава теж нічого не отримує. Тому маємо два збиткові класи: державу та громадян України», – підкреслив політик.

Він також зазначив, що податку на додану вартість немає в Америці. Балашов переконаний, що саме це впливає на розвиток економіки країни.

Нагадаємо, Геннадій Балашов заявив, що Юлія Тимошенко ніколи не зможе знизити тарифи вдвічі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 20:18 :23