Новини » Київ 14 березня, 2019, 14:43
Кличко: Понад 27 тисяч киян-атовців отримують пільги та матеріальну допомогу від міста
Мер Києва Віталій Кличко
Мер Києва Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко подякував добровольцям-захисникам України, які, ризикуючи життям, пішли відстоювати свою землю і свободу українського народу.

Про це повідомляє прес-служба київського міського голови.

«Дякую вам усім, хто поміняв комфортне життя на холодні окопи. Хто, ризикуючи життям, пішов відстоювати свою землю і свободу українського народу. Саме завдяки вам країна вистояла у найскладніші дні на початку російської агресії. Ваш патріотизм, мужність і самовідданість – приклад для всіх українців», – відзначив Кличко.

Як повідомляється, ще у червні 2017 року Київрада прирівняла військовослужбовців добровольчих батальйонів до учасників Антитерористичної операції. Відтак, сьогодні пільги отримують майже 27,5 тисяч киян-учасників АТО та членів їх сімей.

За рішенням Київради від 9 жовтня 2014 року також з бюджету столиці для них встановлено низку пільг додатково до гарантованих державою пільг та гарантій.

Зокрема, цього року додатково ще майже 13,5 мільйонів гривень з міського бюджету спрямують на матеріальну допомогу для учасників АТО та членів їх родин, зазначено у повідомленні.

Фінансуються статті щомісячної матеріальної допомоги дітям; із забезпечення проїзними квитками; з компенсації сплати за комунальні послуги; лікування, реабілітацію, оздоровлення; освітні гарантії.

Столиця також залучає досвід ветеранів АТО в забезпеченні правопорядку та безпеки на вулицях і об’єктах міста.

Також зазначається, що ще наприкінці 2017 року в Києві створили комунальне підприємство «Муніципальна охорона», завданням якого є забезпечення охорони майна громади столиці. Більшість працівників підприємства – ветерани АТО.

Крім того ветеранським рухом Києва створене громадське формування «Муніципальна варта». Це дає можливість залучати ветеранів, активних киян до забезпечення, разом з Національною поліцією, публічного порядку в місті.

Як повідомлялося, результати останнього соціологічного опитування мешканців столиці свідчать про те, що кияни не бачать альтернативи Віталію Кличку, і за півтора року до виборів міського голови Києва конкурентів у нього немає.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 23:12 :00