«Голосуйте! Ми прикриємо!»: у Мінветеранів нагадали, що вибори – це теж війна проти Путіна

Відбулась презентація соціально-суспільного проекту, мета якого нагадати українцям, що вибори – це теж фронт і теж війна проти Путіна. Адже тисячі жертв та десятки тисяч поранених – це жертви гібридної війни, жертви ворога, який діє всіма засобами, по різних напрямках.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства ветеранів.

 

«Ідея створення такого соціального проекту народилась у самих військовослужбовців та ветеранів. А вже задача нашої ініціативної групи була реалізувати цю ідею. Незалежність Україні була подарована. Тоді, коли війна була в Грузії, Молдові, Чечні – українці не зрозуміли цінність незалежності та демократії. Зараз ми платимо за таке нерозуміння», – заявила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

У відомстві зазначають, що плакати та відеоролики цього проекту не містять жодного політичного ангажування: «Вони нагадують, що громадянським обов’язком військових є захист наших цінностей на фронті, тим часом, обов’язком громадян тут, у мирному суспільстві є захист цінностей бійців, які нині боронять незалежність та суверенітет України».

«Ми повинні пам’ятати, що маємо обрати не лише Президента, але й Верховного головнокомандувача армії», – наголосив начальник управління комунікації і преси Міністерства оборони Олексій Чернобай.

Читайте більше новин про: кандидатів та вибори 2019

Loading...