Глузман: Західні дипломати підтримують медреформу Супрун, але лікуються у Тодурова

ZIK

Один із провідних американських дипломатів із Держдепу мені сказав: «Зрозумійте, Супрун – не наша». Тоді питання – а чия?

Про це заявив президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Семен Глузман зауважив, що наразі не вбачає у діях МОЗ намагання рейдерським способом захопити приватні медичні інститути. Утім також лікар визнав, що не до кінця розуміє мотивацію високопосадовців Міністерства та їхні дії.

«Як я бачу, сьогоднішню політику МОЗ потрібно знищити, тому що так потрібно. Оскільки така система не відповідає тому уявленню, яке є в Уляни Супрун. Вона приїхала з іншої країни і взагалі не розуміється на охороні громадського здоров’я.

Я не знаю, де і чому вона навчалася, але менеджмент у медицині – це абсолютно інша професія. Можна бути чудовим лікарем біля ліжка хворого, але при цьому не розумітися на менеджменті охорони здоров’я», – підкреслив Семен Глузман.

Також фахівець не погодився із чуткам про те, що, мовляв, такими діями Захід хоче знищити українців і зачистити територію.

«Коли я особисто спілкуюся з окремими західними дипломатами і пояснюю ситуацію, то вони все розуміють. Але коли потрібно говорити вголос, то вони заявляють, що медична реформа є чудовою, і її потрібно підтримувати.

Після цього я їм раджу записатися до сімейного лікаря у поліклініку і посидіти там кілька годин. Але ж вони не йдуть у поліклініку, а звертаються до Бориса Тодурова у приватну клініку, але при цьому підтримують Супрун. Один із провідних американських дипломатів із Державного департаменту мені сказав: «Зрозумійте, Супрун – не наша». Тоді питання – а чия? Я не розумію!» – наголосив Семен Глузман.

Нагадаємо, в період передвиборчої кампанії МОЗ радить кандидатам у Президенти звернути увагу на здоров’я нації.

Loading...