Новини » Спорт 14 березня, 2019, 10:14
Еліна Світоліна вийшла до півфіналу тенісного турніру WTA в Індіан-Веллсі
Еліна Світоліна. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна подолала чвертьфінальну стадію турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) категорії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі (США) з призовим фондом $9,035 млн.

Посіяна під шостим номером Еліна Світоліна в ніч з середи на четвер з рахунком 4:6, 6:4. 6:4 здобула вольову перемогу над чешкою ​​Маркетою Вондроушовою і вперше у кар’єрі вийшла до 1/2 фіналу змагань у Каліфорнії.

Як повідомляє btu.org.ua, три сети звітного поєдинку тривали 2 години та 13 хвилин.

Зазначимо, що тенісистки провели третю очну зустріч, в якій харків’янка здобула третю перемогу.

Додамо, що у матчі за вихід у фінал турніру Еліна Світоліна зійдеться з Бьянкою Ванессою Андрееску з Канади (№ 60 рейтингу WTA), яка в свою чергу у двох сетах розгромила посіяну під 20-м номером іспанку Гарбіньє Мугурусу – 6:0, 6:1.

2019-10-23 15:54 :06