Новини » Економіка 14 березня, 2019, 10:27
Для готелів скасують обов’язковість телефонних автоматів і абонентських скриньок
Фото: facebook.com/lev.partskhaladze
Фото: facebook.com/lev.partskhaladze

У проекті змін до державних будівельних норм щодо готелів пропонується вилучити низку обов’язкових вимог щодо проектування в них таких приміщень та об’єктів як телефонні автомати, абонентські скриньки, каси продажу театральних квитків, квитків на транспорт тощо.

Зміни до ДБН вже затверджено та буде опубліковано найближчим часом, пише «Українське право».

«Прибираємо ще одну застарілу вимогу з чинних державних будівельних норм – обов’язкове проектування неактуальних в наш час приміщень в складі готелів. Наприклад, телефонні автомати, абонентські скриньки, театральні каси та каси квитків на транспорт, торгові кіоски. Це досі прописано у наших ДБН. Років 15 назад можливо це було ще актуально, проте зараз немає сенсу. При цьому залишається можливість проектування в складі готелей різних об’єктів обслуговування, якщо це передбачено завданням на проектування. Наприклад: магазини, перукарні, хімчистки і так далі. Це підвищить комфорт людей, які проживають в готелях», – зазначив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

За його словами, це також дозволить забезпечити більшу функціональність приміщень в готелях відповідно до потреб відвідувачів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 06:50 :04