Чи не щотижня ми відкриваємо нові гуртожитки, – Полторак на інспекції казарм у Бродах

Фото: Юра Мартинович / ІА ZIK

14 березня у Бродівському гарнізоні за участі міністра оборони України Степана Полторака відбулося введення в експлуатацію двох новозбудованих казарм покращеного планування.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Будівлі призначені для військовослужбовців контрактників, які проходять службу у 16-й окремій бригаді армійської авіації «Броди».

Будівництво, яке виконало ПП «Енергоекосервіс», тривало менше року. Вартість робіт склала майже 32 млн грн.

Нові казарми – це якісні двоповерхові гуртожитки. У кожному блоці – власна душова кімната і туалет. Кімнати обладнані індивідуальними комплектами ергономічних меблів. На кожному поверсі – кухня зі всім необхідним. Загалом, одна будівля новітньої казарми розрахована на проживання 125 військовослужбовців-контрактників.

Сьогодні, 14 березня, Міністр оборони Степан Полторак завітав у Броди, щоб перевірити новозведені гуртожитки та умови життя для контрактників. Він відзначив, що ці гуртожитки входять до комплексу 184-х казарм поліпшеного планування, які будуються в рамках масштабного проекту ЗСУ по всій території України.

«Чи не кожного тижня ми відкриваємо такі гуртожитки у Київській, Львівській, Сумській, Дніпропетровській, Житомирській областях. Будинки будуються і для сержантського складу, і для одружених військових, які мають сім’ї, щоб вони проживали у комфортних та гарних умовах. Це буде продовжено і ми плануємо у цьому році завершити будівництво. Хотілося, щоб ми це робили швидше, але не все залежить від нас. На жаль, ми стикаємося з проблемою, коли забудовники не виконують своїх умов контракту і ми розриваємо з ними угоди. Таких забудовників трохи є. Наприклад, одна будівельна компаній, яка будувала їдальню на Широкому лані, крім того, що вона не виконала свої умови, вони ще й вкрали грошей. Слідство йде, тому слово «вкрали», можливо, надто голосно сказано, але є підозра, що гроші були таки вкрадені», – сказав Степан Полторак.

Міністр оборони України також нагородив 38 військовослужбовців 16-ї окремої бригади армійської авіації «Броди» Збройних Сил України, які виконували завдання на сході України.

Степан Полторак також відзначив, що за два місяці поточного року контракт зі Збройними Силами України підписали понад п’ять з половиною тисяч осіб. Всього ж, у 2014-2018 роках контракт на службу у лавах української армії уклали понад 170 тисяч воїнів, що дозволило влітку в 2015 року відмовитись від чергової хвилі мобілізації.

«Сьогодні армія стала професійною не лише за відповідними рівнями підготовки, але й за змістом», – сказав Степан Полторак.

 

Нагадаємо, Міністр оборони України Степан Полторак переконаний, що корупційний скандал довкола «Укроборонпрому», лише збільшить можливості Росії, щоб перекривати нам канали поставки запчастин для військової техніки.

 

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Loading...