Новини » Події 14 березня, 2019, 6:20
Бойовики «ЛНР» заявили про ізоляцію своїх передових позицій на Донбасі

Українські військові на Донбасі відрізали від постачання боєприпасами передові позиції бойовиків на Луганському фронті біля Жолобка в районі Попасної і готують плацдарм для взяття під контроль окупованого «ЛНР» Кіровська.

Про це написав у мережі так званий «воєнкор» бойовиків, – повідомляє 7days.

За його даними, бійці ЗСУ в останні дні взяли під вогневий контроль дорогу, якою бойовики банди «Прізрак» підвозять боєприпаси на свої передові позиції під Жолобком, тому бойовики «ЛНР» фактично опинились в оточенні.

«Присунулися в потрібних їм місцях до дороги з Кіровська на селище Донецький і Жолобок, і вдень туди перекинути значні підкріплення і боєкомплект тепер неможливо – дорога і прилегла місцевість прострілюються ПТУР. І не «Джавелінами» навіть, а власними українськими «Стугна-П», – написав про перемогу українських військ блогер бойовиків.

Російські окупанти впевнені, що для повного взяття під контроль Жолобка і підготовки плацдарму для взяття під контроль Кіровська українським військовим вистачить одного дня, і бойовики проти цього безсилі.

«Передові позиції «Призрака» на Жолобку в денний час практично ізольовані від тилу, і у супротивника, як тільки висохне земля і встане «зеленка», буде цілий світловий день для того, щоб, при вже наявній перевазі в 3-5 разів, не перекидаючи додаткових сил, розправитися з «прізраковцями», що там обороняються. З огляду на перевагу противника в артилерії, перешкодити йому це зробити буде складно. Утримати при цьому Жолобок, не дати противнику зайняти всі висоти і почати обстріл і штурм Кіровська, буде дуже складним завданням», – написав «воєнкор» про поразку бойовиків «ЛНР», яка вже не за горами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 20:03 :28