live
Новини » Світ 127

Європейська народна партія не знімає своїх вимог прем’єра Угорщини

Лідер найбільшої фракції Європарламенту Манфред Вебер після переговорів з прем’єром Угорщини в Будапешті заявив, що зустріч не вирішила проблем, які можуть призвести до виключення партії Орбана зі складу Європейської народної партії.

Про це політик, офіційний кандидат на пост президента Європейської комісії, заявив у вівторок за підсумками зустрічі, повідомляє ЄП.

Манфред Вебер вимагав від партії влади Угорщини «Фідес» негайного і остаточного припинення антиєвропейських кампаній.

Він також вимагав відновлення підтримки урядом Угорщини Центральноєвропейського університету, заснованого ліберальним фінансистом Джорджем Соросом, а також – вибачення перед партіями-членами ЄНП.

«Сьогодні мої переговори з прем’єр-міністром Орбаном пройшли у конструктивній атмосфері, але проблеми ще не вирішені», – сказав в Будапешті Вебер.

«Ми все ще повинні серед членів ЄНП оцінити і обговорити майбутні рішення. У нас, у ЄНП, є чіткі фундаментальні цінності, і ці цінності не підлягають обговоренню для нас. Їх мають дотримуватися всі учасники ЄНП, в тому числі і «Фідес». Три вимоги, про які я просив, все ще є цьому доказом», – сказав він.

Нагадаємо, ціла низка партій-членів Європейської народної партії закликали виключити партію Орбана «Фідес», частково через кампанію угорського уряду проти міграційної політики ЄС.

Розміщені по всій країні рекламні щити звинувачують президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера і американського мільярдера угорського походження Джорджа Сороса в змові з метою знищити європейську цивілізацію шляхом збільшення кількості мусульман.

ЄНП обговорить статус партії «Фідес» та її можливе виключення на засіданні 20 березня.

Орбан заявив у п’ятницю, що його політична сила може вийти з Європейської народної партії та може шукати союзу з партією влади Польщі.

 

Loading...
Loading...
Loading...