live

Вся українська політична еліта – це одна каста, яка нічого не зможе змінити, – нардеп Корнацький

ZIK

Сьогодні в українському політикумі немає когось кращого і когось гіршого. Є одна каста.

Таку думку в ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK висловив політик Аркадій Корнацький.

Нардеп зауважив, що за останні роки трудова міграція стала однією з ключових проблем України. За словами Корнацького, для цього є певні об’єктивні причини.

«Я переконаний, що ці причини виникли не за останні 4 роки. Вони готувалися усі 28 років незалежності України. Уся та державна політика, яку здійснювало нинішнє покоління української влади, є прямим і логічним продовженням усього того, що було заплановано і започатковано у першій половині 90-х років. Це справно здійснювалося й усіма іншими попередніми каденціями української влади. Включно з усіма опозиціонерами»,– заявив Корнацький.

Він підкреслив, що сьогодні в українському політикумі немає когось кращого і когось гіршого. За словами нардепа, в українській політиці є одна каста.

«Це абсолютно однакові касти, які складають цей конгломерат можновладців і політиків, за якими стоїть олігархат. Саме олігархат являється частиною цього конгломерату і називається він політичною елітою. І все те, що ми чуємо зараз під час передвиборчої кампанії, що в нинішніх умовах можна зробити якісь дива і зміни, це абсолютна неправда і такого бути не може»,– переконаний гість програми.

На думку Аркадія Корнацького, реальним є лише одне диво.

«Це усунути від влади всю цю політичну еліту у правовий спосіб. Указом президента раз і назавжди зупинити і заборонити її діяльність»,– підкреслив Корнацький.

Нагадаємо, Президент Порошенко заявив, що він гарантує нульову толерантність до корупції, а ті, хто вкрав, будуть нести відповідальність.

Глава держави також наголосив, що ведеться постійна планомірна робота у боротьбі із корупцією протягом п’яти років. Він додав, що сьогодні суттєво покращилась ситуація у подоланні цього явища.

Loading...