Новини » Політика 13 березня, 2019, 12:24
Вадим Скуратівський: Головне досягнення Порошенка те, що Україна досі існує
ZIK
ZIK

Протягом останніх століть після анексії Росією території України, вона намагається захопити весь світ. Цього разу може відбутися щось схоже, але тепер вже востаннє.

Про це під час прес-конференції ініціативної групи «Першого грудня», яку транслював телеканал ZIK, заявив літературознавець та публіцист Вадим Скуратівський.

Він наголосив, що сьогодні найстрашніша хвилина в історії не лише України, а всього світу, коли історія разом з людиною та, можливо, біосферою може закінчитися.

«Ідеться про те, що коли має місце за останні кількасот років анексія Росією цієї території, починається геополітична драма. Росія вслід за цим хоче поширитися по всьому світу. Так було в часи Мазепи, так було пізніше, і зараз ми переживаємо щось трагічно схоже», – переконаний публіцист.

Відтак, підкреслює він, українцям доводиться обирати людину, яка зможе зупинити цю анексію, та жоден з кандидатів не в змозі нічого рішучого зробити з тим, що може трапитись найближчим часом.

«Якщо відбудеться нова анексія України, а з такими кандидатами і з таким сусідом вона може відбутися, то почнеться те, що колись починалось, але, можливо, в останній раз. Тому я рішуче за добродія Порошенка», – заявив Вадим Скуратівський.

Він наголосив, що найбільшим досягненням чинного Президента України є те, що Україна досі існує, хоча на початку 2014 року у нього були великі сумніви щодо цього.

«Я без особливого ентузіазму, але цілком приєднуюся до колег, які за кандидатуру добродія Порошенка. У мене щойно запитали, чи подобається мені Петро Порошенко. Ні, мені Марина Порошенко подобається. Він мені не подобається, але він єдиний персонаж, який може порятувати цю саму ситуацію», – пояснив літературознавець.

Нагадаємо, Ініціативна група «Першого грудня» заявила про підтримку на виборах Петра Порошенка. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 20:21 :28