Новини » Політика

У справі Савченко-Рубана почалося підготовче судове засідання

Володимир Рубан і Надія Савченко. Фото: Орловський Євген/УНІАН

Сьогодні розпочалося підготовче засідання колегії суддів Солом’янського районного суду Києва у справі екс-керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана і народного депутата України Надії Савченко.

Про це повідомляє УНІАН.

На початку засідання Савченко попросила суд надати можливість ознайомитися з матеріалами авторозподілу справ, яким було визначено колегію суддів, які розглядатимуть справу з обвинувачення її та Рубана у теракті та низці інших злочинів.

Після цього суд оголосив 15- хвилинну перерву.

Додамо, Савченко і Рубана, якого 8 березня 2018 року затримали на лінії розмежування з арсеналом зброї, підозрюють у підготовці терактів і державного перевороту. За даними слідства, вони планували обстріляти будинки в урядовому кварталі Києва та вбити керівництво держави, а також захопити будівлю Верховної Ради. Савченко інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених сімома статтями Кримінального кодексу України, Рубану – трьома. Також правоохоронці задокументували факт перевезення Савченко та Рубаном у листопаді 2017 року зброї з окупованої на підконтрольну Україні територію для вчинення терактів.

Додамо, нещодавно до столиці повернули справу Савченко і РубанаLoading...