Новини » Політика 13 березня, 2019, 12:55
Щоб захиститись від агресивних сусідів, Україна має діяти за принципами Ізраїлю, – Носенко

Україну можна врятувати, лише зробивши з неї другий Ізраїль. Для цього нам необхідно серйозно озброюватись, а Служба безпеки повинна діяти, як аналітичний та розвідувальний центр – за аналогом ізраїльського Моссаду.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK висловив український політик, керуючий директор компанії International Investment Partners (IIP) Сергій Носенко.

Він висловив переконання, що Україні необхідно функції уряду та державної влади загалом урізати на 90%. Тобто відмовитись від Кабінету міністрів у його нинішньому вигляді.

«Так само необхідно відмовитись від усіх цих центральних органів влади, які видають нам дозволи, ліцензії, довідки. Знаєте, як там платять зарплатню? Спочатку саму зарплату, потім премію, тринадцяту зарплату, чотирнадцяту. Це все потрібно відразу ж ламати», – певен експерт.

Крім того він зазначив, що після мінімалізації ролі держави необхідно докорінно змінювати підхід до безпеки, а найперше – до Збройних сил.

«Я коли зустрічаюсь з громадськими діячами, завжди говорю, що Україну можна врятувати тільки, якщо зробити з неї другий Ізраїль. Мені відповідають, що це дорого. Ми знаємо, що Ізраїль дуже багато допомоги отримав від Сполучених Штатів на початку свого існування», – зауважує Сергій Носенко.

Тим не менш, він запевняє, що іншого виходу немає. Мовляв, в України немає гір або інших природних перешкод на кордонах з агресивними сусідами.

«Тому нам потрібно тільки серйозно озброюватися з усіма атрибутами сучасної армії. Далі ідуть безпекові моменти. Наприклад, Служба безпеки у нас – це «дубіна». Натомість вона потрібна як аналітичний та розвідувальний центр, що збирає та аналізує інформацію. Вона повинна виконувати ті ж функції, що й, наприклад, Моссад (служба розвідки Ізраїлю – ZIK)», – розповідає політик.

Він зауважив, що для цього у нас вже є фахові військові, які дуже добре знають свою справу і є патріотами України.

«У нас є багато людей, які вже готові це робити. Втім, ми рухаємось якось повільно. Я взагалі не розумію, чому щороку подають бюджет до парламенту, повертають. Чому це повинно хвилювати громадян? Потрібно залишити гроші людям, мінімізувати податки до рівня, що відповідатиме концепції «малого уряду», і відкрити країну для грошей», – наголосив інвестор.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія зареєструвала Сергія Носенка кандидатом у президенти України.     

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 06:19 :56