Що єднає людей? Про красуню і чудовисько, яких я побачив на зупинці
Юрій Мартинович
репортер, оператор, письменник

У Львові на зупинці громадського транспорту побачив дуже гарну дівчину, яка спровокувала мене задуматися.

Її обличчя було, мов витесане з мармуру давньогрецьким скульптором – чітке і привабливе, таке, що хочеться малювати. Її вигляд був, мов шовкова тканина, яку хочеться обійняти. Помилувався тим чудом декілька хвилин і приїхала моя маршрутка.

З-за вікна незмінного транспорту зауважив, що до цієї дівчини підійшов її хлопець. Господи, здалося, що він такий ніякий, майже страшний... Коротше, нічого особливого у ньому. От і задумався про любов, що єднає людей? Напевно, не лише обличчя, а щось більше і цікавіше. Що ж воно?

Відповідь у кожного своя. Цю відповідь ви можете побачити в очах коханої жінки чи чоловіка, хлопця чи дівчини. Там ви знайдете ірраціональну складову, або, як кажуть «хімію», яка єднає ваше серце і її чи його. Ми схильні довіряти цій «метафізиці», однак, у світі фізичному, любов завжди проходить крізь випробування – вигоряє, або горить ще яскравіше. Як каже еволюційна теорія – виживають найсильніші та ті, хто вміють швидко пристосовуватися. Таке ж правило можна застосувати до любові – виникає вона незрозуміло чому, але продовжує жити лише тоді, коли ми боремося за неї.

Тож, можливо, той страшний хлопець – воїн чи програміст, або, можливо, ця гарна дівчина – має особливі смаки, або їх відсутність. Та сам контраст стосунків на зразок відомої казки «Красуня і чудовисько» – заставляє помислити про щось більше, ніж звичну дорогу до дому, про те, що завжди єднало і єднатиме людей – про любов.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 23:11 :44