Новини » Політика 13 березня, 2019, 23:40
Підтримка партнерів чи зовнішній вплив, – експерт та нардеп посперечались в ефірі «Гри Z Вогнем»
ZIK
ZIK

Я радий, що економічні реформи в Україні відбуваються під тиском США, бо вони потрібні українцям, а не американцям. Так само чомусь посольство Сполучених Штатів чомусь більше хоче боротись з корупцією в Україні, ніж Конституційний суд України.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса.

Народний депутат України Ігор Мосійчук наголосив, що посол Сполучених Штатів Америки Марі Йованович, яка вимагала відставки очільника САП, – представник іншої держави.

«Нехай і так, але для мене представник іноземної держави, дружньої з нами, яка дає нам гроша, захищає від Росії – значно краще, ніж наші депутати, прокурори чи «сбушники». Я їм довіряю значно більше, і вони зробили для України значно більше», – відповів Сергій Фурса.

Натомість Ігор Мосійчук заявив, що коли експерт так вважає і має американську візу, то нехай їде у Штати, бо, мовляв, він обрав іншу країну.

«Вам однаково, що Марі Йованович наполягає на піднятті ціни на газ. Вам однаково, що вона наполягає на скороченні пенсійного віку. Ви впроваджуєте геноцид українського народу», – заявив нардеп.

Тоді у розмову втрутилась ведуча Тетяна Даниленко, пожартувавши, що всім відомо про проблеми з американськими візами у представників «Радикальної партії».

«Візи не отримує Ринат Ахметов, Ігор Коломойський, Олег Ляшко та інші. Це люди, яких Америка не хоче бачити на своїй території, тому що вона вважає, що їх репутація трохи заплямована», – зазначив Сергій Фурса.

Він також зауважив, що радіє тому, що економічні реформи відбуваються в Україні під тиском США, бо, мовляв, економічні реформи потрібні не Америці, а українцям.

«Так само саджати українських корупціонерів, на жаль, більше хочуть в американському посольстві, ніж в українській Верховній Раді, ніж в українському Конституційному суді. В МВФ, умовному Держдепі більше бажають садити умовних корупціонерів», – наголосив експерт.

Відтак, підкреслює він, поки там є таке більше бажання, ніж в українському парламенті, він підтримуватиме тиск Сполучених Штатів.

«Коли в Раді буде більше людей, які бажають боротися з корупцією, ніж в посольстві США, я скажу, що нам не потрібно зовнішнього впливу. Але поки він потрібен нам, бо система сама себе не очистить», – підсумував Фурса.

Як повідомлялося, посол США в Україні Марі Йованович виступила з вимого звільнити керівника САП Назара Холодницького.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 03:25 :29