Новини » Політика 13 березня, 2019, 0:30
Ольга Богомолець назвала, хто блокує закон про медичне страхування
ZIK
ZIK

Закон про загальнообов’язкове державне медичне страхування вже 3 роки блокується в парламенті бізнесом, який має приватні страхові компанії.

Про це в ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Ольга Богомолець.

На запитання ведучого про те, хто має заплатити за безоплатну медицину українців, пані Богомолець вважає, що в соціально-справедливій державі за базовий пакет медичної допомоги має заплатити держава через систему загальнообов’язкового державного медичного страхування.

«Зараз доступною є лише первинна ланка, вторинна і третинна ланки не доступні. Саме тому це є одна з причин, чому українська нація вимирає. Щорічно українців стає на 200 тисяч менше. І якщо не буде змінена гуманітарно-соціальна політика і не буде введене загальнообов’язкове державне медичне страхування української нації може не стати», – зазначила Богомолець.

На її думку, завдяки цьому страхуванню вдасться збільшити тривалість життя Українців до 80 років. Однак, за її словами, закон про загальнообов’язкове державне медичне страхування вже 3 роки блокується в парламенті бізнесом, який має приватні страхові компанії, які не хочуть, щоб ця система медичного страхування була доступна людям.

«Вони намагаються продавити закон, де приватні страхові компанії будуть страхувати тих, у кого є гроші, а в тим, у кого їх нема не буде на що надіятися», – наголосила медик.

Як зазначалось, раніше Президент Петро Порошенко заявляв, що монетизація субсидій та індексація пенсій є початком ефективних кроків у боротьбі з бідністю в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 14:54 :33