Новини » Події

Окупаційна влада Криму анонсує прибуття французьких політиків на річницю анексії півострова

Тьєррі Маріані. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Група французьких політиків на чолі з екс-депутатом парламенту Франції Тьєррі Маріані прилетить 13 березня до Криму для участі в заходах, присвячених п’ятій річниці анексії Криму.

Про це повідомляє «Крыминформ» з посиланням на підконтрольний Кремлю парламент Криму, інформує «Крим.Реалії».

«Візит делегації депутатів парламенту Франції до Криму відбудеться з 13 до 16 березня. Політики візьмуть участь у заходах, присвячених річниці возз’єднання Криму з Росією», – йдеться у повідомленні.

Під час візиту політики відвідають міжнародний дитячий центр «Артек», погуляють набережною Ялти, відвідають меморіал на Французькому військовому кладовищі в Севастополі. У програмі візиту також заплановані зустрічі з місцевими депутатами.

В Україні прокуратура АРК порушила кримінальне провадження за ст. 332-1 за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію Криму Маріані та іншими французькими парламентаріями в 2016 році.

У МЗС України зазначають, що поїздки закордонних політиків до Криму не мають статусу офіційних. Українське зовнішньополітичне відомство опублікувало в липні 2016 року звернення, в якому застерегло іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок до Криму.

Loading...