Новини » Події 13 березня, 2019, 13:53
Окупанти «ЛНР» ввели трудову повинність для цивільного населення
<nbsp;>

Окупаційна влада «ЛНР» ввела для цивільного населення трудову повинність для «потреб оборони».

Про це йдеться в «постанові» так званої «ради міністрів республіки», прийнятій 12 березня, повідомляє «Остров».

Окупаційна влада розробила порядок залучення мирних жителів до виконання робіт «для потреб оборони, ліквідації наслідків застосування противником зброї, відновлення пошкоджених (зруйнованих) об’єктів економіки, систем життєзабезпечення».

Передбачається, що «до виконання робіт для потреб оборони залучаються повнолітні працездатні громадяни» у віці від 18 до 60 років для чоловіків і до 55 років для жінок. Виняток робиться для тих, хто може зі зброєю в руках поповнити ряди незаконних збройних формувань «ЛНР», матерів-одиначок, вагітних жінок і інвалідів.

В додатку до «постанови» йдеться, що мирні жителі будуть залучатися до примусових робіт «для потреб оборони» органами військового управління «народної міліції» і виконавчими органами окупаційної влади.

Після видання ватажком «республіки» відповідного «указу» уповноважені органи видають накази, «які доводяться до громадян».

В даних наказах вказується місце і час збору громадян, що залучаються до робіт «для потреб оборони».

Мирні жителі, згідно з розпорядженнями бойовиків, «зобов’язані прибути в зазначене місце до призначеного часу і виконувати вимоги уповноважених органів при виконанні робіт для потреб оборони».

За виконання цих робіт окупаційна влада «ЛНР» обіцяє безкоштовне годування та виплату компенсації в розмірах, встановлених «міністерством праці та соціальної політики».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 23:06 :25